STAG-300 premium

STAG-300 premium to sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji. Stosowanie sterownika zaleca się w szczególności we wszystkich nowych samochodach, wyposażonych w nowoczesne jednostki napędowe, a także w samochodach o dużej mocy i intensywnie eksploatowanych.

STAG-300 premium jest rekomendowany również dla kierowców lubiących szybką dynamiczną jazdę.Polecany jest do samochodów wszechstronnie użytkowanych, wykorzystywanych do holowania przyczep i łodzi oraz odbywających częste podróże zagraniczne. Standardowe sterowniki mogą sygnalizować błędy i będą wymagały regulacji, każdorazowo kiedy warunki pracy instalacji gazowej będą odbiegały od ustawień wykonanych podczas montażu. Samochodowa instalacja gazowa inaczej zachowuje się podczas jazdy w pojedynkę (kiedy auto nie jest obciążone), inaczej będzie reagowała podczas jazdy w terenie górzystym, kiedy samochód jest mocno obciążony.

Sterownik wtrysku gazu STAG-300 premium, w pełni odpowiada wymaganiom technologicznym współczesnych silników, zapewniając ich trwałość, bezawaryjną eksploatację, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Wtrysk gazu w przypadku instalacji ze sterownikiem STAG-300 premium jest rozwiązaniem zaawansowanym technicznie, produkowanym na bazie wysokiej jakości podzespołów elektronicznych. Sterownik został również wyposażony w oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji. Są to cechy dzięki którym zyskał uznanie tysięcy użytkowników.

Zastosowanie STAG-300 premium, zapewnia komfortową, dynamiczną i ekonomiczną jazdę w pełnym zakresie osiągów, gwarantowanych przez producenta samochodu. Wykonane testy w pojazdach wyposażonych w samochodową instalację gazową ze sterownikiem STAG-300 premium nie wykazały żadnego negatywnego wpływu tejinstalacji na szybkość zużywania się części mechanicznych i podzespołów elektronicznych silnika. Ponieważ STAG-300 premium dostosowuje wtrysk gazu do bieżących korekcji sterownika benzynowego, zmniejsza w ten sposób ryzyko powstania usterek związanych z niedokładną ręczną kalibracją systemu.

Sterownik STAG-300 premium jest produkowany w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Sterownik został również wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji. Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy i najlepszy sterownik do samochodowych instalacji gazowych na rynku.

Sterownik STAG-300 premium polecany jest do samochodów wszechstronnie użytkowanych, wykorzystywanych do holowania przyczep i łodzi oraz odbywających częste podróże zagraniczne. Standardowe sterowniki mogą sygnalizować błędy i będą wymagały regulacji, każdorazowo kiedy warunki pracy instalacji gazowej będą odbiegały od ustawień wykonanych podczas montażu. Wpływ na zmianę warunków pracy instalacji ma jakość gazu oraz procentowa zawartość mieszanki (w każdym kraju jest ona inna), warunki atmosferyczne (ciśnienie, temperatura, wilgotność i gęstość powietrza). Samochodowa instalacja gazowa inaczej zachowuje się podczas jazdy w pojedynkę (kiedy auto nie jest obciążone), inaczej będzie reagowała podczas jazdy w terenie górzystym, kiedy samochód jest mocno obciążony lub ciągnie przyczepę campingową.

 

STAG-300 premium dzięki Inteligentnemu Systemowi Autoadaptacji ISA jest w stanie w pełni zsynchronizować się ze wskazaniami komputera benzynowego. W ten sposób idealnie dopasowuje on parametry wtrysku gazu do zmiennych warunków pracy i obciążenia silnika.

Zalety sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu STAG-300 premium:

  • utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrotowy na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,
  • stałe łącze z OBD pojazdu, nie zakłócające pracy systemu OBD i umożliwiające podłączenie testerów, urządzeń diagnostycznych itp.
  • STAG-300 premium zmniejsza ryzyko powstania usterek związanych z niedokładną ręczną kalibracją systemu,
  • oddzielna adaptacja na BANK 1 i na BANK 2 (możliwość ustawienia w programie wtryskiwaczy gazowych należących do BANK 1 i należących do BANK 2),
  • spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5.

 

Specyfikacja techniczna:

  • STAG-300 premium, to sterownik, wyposażony w Inteligentny System Autoadaptacji ISA. System ten pracuje na podstawie monitorowanych na bieżąco korekcji krótko i długoterminowych STFT i LTFT.
  • STAG-300 premium za pomocą STAG-OBD ADAPTER-a komunikuje się z każdym samochodowym systemem OBD II i EOBD (nie tylko CAN), co poza standardowymi parametrami umożliwia również odczytywanie korekcji ECU silnika.
  • STAG-300 premium, został wykonany w technologii plug and drive oraz user friendly, co oznacza, że jego montaż oraz użytkowanie jest niezwykle proste.
  • Po dokonaniu pierwszej kalibracji podczas montażu, STAG-300 premium dostosowuje się samodzielnie, w czasie rzeczywistym, podczas normalnego użytkowania pojazdu. Daje to gwarancję, że zasilany gazem LPG/CNG silnik pracuje zawsze w zakresie swoich optymalnych, ustawionych fabrycznie parametrów, analogicznie, jak w przypadku zasilania benzyną.
  • Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe z wtryskiem pośrednim o liczbie cylindrów od 1 do 8. Wbudowany w sterowniku emulator wtryskiwaczy benzyny jest zakończony wtyczką typu Europa/Bosch. STAG-300 premium współpracuje z oprogramowaniem AcGasSynchro.

Elektronika STAG-300 premium sprzedawana jest w zestawie o nazwie Minikit. W komplecie ze sterownikiem znajduje się listwa wtryskowa Valtek typ 34, OMVFL REGFAST, Hana 2000 lub nowe listwy AC: W01 i W01 BFC. Cechą charakterystyczną listew jest szybka reakcja na sygnał sterujący, co pozwala na precyzyjne dawkowanie gazu w całym zakresie pracy silnika.

Szybki kontakt.

autoserwis-autogazAuto serwis, auto gaz
500 508 708

stacja-myjniaStacja paliw, myjnia
(25) 792 20 67

kruszywa-transportKruszywa, usługi transportowe
502 501 300